burger

Українські дизайни дверних ручок викупила компанія Ilavio

Українські дизайни дверних ручок викупила компанія Ilavio

16 грудня офісі компанії Модус відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу із розробки дверних ручок Maniglia Nuova – два дизайни для запуску у серійне виробництво обрала грецька компанія Ilavio.

Власник компанії Модус Євген Потьомкін завжди бере із собою у відрядження до наших постачальників 3D-прототипи дверних ручок учасників останніх років. Цього літа Євген відвідав м. Афіни із користю для українського предметного дизайну – поза конкурсом перемогли ідеї Юрія Марченко та Володимира Пашкова, створені у 2018 році.

У ході зустрічі переможці поспілкувались із власниками Ilavio через Zoom, підписали договори про передачу авторських прав, і кожен отримав по 1000 євро. Пропонуємо подивитись пряму трансляцію нагородження.

На початку наступного року власники компанії Ilavio планують візит до України і хочуть познайомитись із нашими дизайнерами та архітекторами.

Слідкуйте за новинами на офіційній сторінці компанії Модус у Facebook, щоб першим дізнатись про поповнення асортименту новими ручками українского дизайну.