burger

День Друзів Модус 2020

День Друзів Модус 2020
День Друзів Модус 2020

27 лютого у київському салоні  пройшла зустріч партерів та друзів компанії Модус. Цього року ми приурочили День Друзів 27-річчю з дня офіційної реєстрації компанії.

Вже 5 років поспіль Модус збирає друзів, щоб підвести підсумки року та відзначити партнерів, які допомагають нам розвиватись.

Офіційну частину традиційно проводив власник компанії Модус Євген Потьомкін. Він виділив успішні результати роботи минулого року та поділився планами на 2020 рік.

В рамках зустрічі Євген подякував друзям та партнерам, котрі не перший рік залишаються з нами та допомагають розвивати вітчизняний дверний бізнес.

Також, подарунковими сертифікатами нагородили партнерів, які внесли найвагоміший вклад в наш прогрес минулого року – Роман Сириця (ruchki.org), салон Elegante та компанію Антарес Сталь Груп.

Продовжився вечір теплим спілкуванням у супроводі саксофона, смаколиками та шампанським. Приємним доповненням став музичний подарунок наших друзів-дизайнерів – Тетяни Гончаренко та Серія Дзюбака пісні італійською мовою під музику саксофона.