burger

Актуальні події

Актуальні події

Останнім часом компанія Модус бере участь у великій кількості різних подій. В кінці травня відбулася он-лайн презентація унікального продукту в нашому асортименті – ручки Convex ™ з антибактеріальним покриттям з іонів срібла для захисту від вірусів. Актуальна новинка вже в продажу.

Також, у київському салоні Модус відбулася зустріч в рамках Української Дверної Асоціації, присвячена маркетинговій стратегії дверних підприємств. Секретами успішних продажів в Інтернеті поділився власник компанії Very Dvery Денис Мельников.

А в перший тиждень літа, представники дверних компаній з усієї України зібралися на он-лайн конференції Лідери Дверного Ринку, присвяченій гострим проблемам сучасності – нестачі сировини і комплектуючих для виробництва якісних вітчизняних дверей. Різні точки зору, 4 спікера і багато цікавих питань.

Початок червня також ознаменувався дизайнерським заходом – відбувся майстер-клас в рамках 10-го, ювілейного конкурсу Maniglia Nuova, створеного компанією Модус. Тема зустрічі «Де шукати натхнення дизайнеру», спікер – талановита дизайнерка інтер’єрів Тетяна Гоначаренко. Ми поговорили про подорожі, творча криза і яскраві проекти.

Попереду нас чекає літо і нові, цікаві події.