burger

Інтернет-склад

Ми цінуємо час клієнтів!

Інтернет-склад Модус – це не стандартний інтернет-магазин, який включає в себе ряд додаткових можливостей для наших користувачів.

Інтернет-склад – це ресурс, який дозволяє подивитися в он-лайн режимі наявність і доступну кількість товару. І найголовніше, інтернет-склад дає можливість в будь-який момент зарезервувати необхідну кількість товару або оформити замовлення. Даний ресурс розроблений компанією Модус для наших клієнтів і дає можливість оформити замовлення максимально швидко і просто.

Що отримує клієнт від роботи з інтернет-складом?

warehouse__item

Економія часу

Клієнт не витрачає час на дзвінок, щоб з'ясувати наявність товару на складі. Зайшовши під власною обліковим записом на сайт, користувач має можливість побачити весь доступний асортимент товару на складі компанії Модус.
warehouse__item

Зручність

Маючи доступ до мережі інтернет, користувач може зайти в особистий кабінет з будь-якої точки України і легко зарезервувати або оформити замовлення. Це дуже зручно для менеджерів, які часто працюють поза офісом.
warehouse__item

Надійність

Мінімальна можливість зробити помилку під час замовлення: користувач отримує електронний документ, що підтверджує замовлені або зарезервовані їм товарні позиції.
warehouse__item

Актуальність

Інформація в інтернет-складі оновлюється кожні 10 хвилин, що забезпечує актуальність запасів продукції на складі і цін на всі товарні позиції.
warehouse__item

Доступність

Ресурс працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, тому отримати потрібну інформацію можливо в будь-який момент. Доступні каталоги всієї продукції, представлені фотографії товару, окремо виділені новинки.