burger

Бренди

Компанія Modus співпрацює з перевіреними та надійними європейськими виробниками дверної фурнітури. Замки, ручки, завіси та інша продукція відрізняється якістю та сучасними дизайнерськими рішеннями, що гармонує з будь-якими дверними полотнами.

brand__item

Linea Cali

Італія

«Linea Cali» -провідний італійський виробник дверних і віконних ручок від відомих європейських дизайнерів. Широкий вибір моделей ручок від класичних і звичних моделей до авангардних і футуристичних форм з різними покриттями і квітами дозволяє задовольнити різноманітні смаки. Творче вміння поєднувати латунь з дорогоцінними матеріалами, такими як, кристали Swarovski, фарфор Marrone надає виробам неповторний вигляд і дає нескінченні можливості для створення ексклюзивних колекцій дверних ручок. Всі моделі ручок захищені міжнародними патентами, які засвідчують оригінальність дизайну.

Особливою гордістю, для нас всіх є випуск нових моделей ручок, створених за проектами українських дизайнерів і запущених у виробництво італійською компанією «LineaCali» - законодавцем мод на світовому ринку дверної фурнітури. Стильні дверні ручки, створені українськими дизайнерами і втілені в життя «LineaCali» можна придбати в багатьох країнах світу, в тому числі і у нас, на Україні.

«Linea Cali» - це хороший смак, прекрасний дизайн італійських майстрів, визнаних у всьому світі.

brand__item

Convex

Греція

Грецька компанія «CONVEX» була заснована в 1991 році і в даний час займає провідну позицію на ринку дверної фурнітури. Основними напрямками розвитку компанії «CONVEX» є дизайн, виробництво і маркетинг своєї продукції. Важливе місце в розвитку компанії займають інвестиції в розробку нових моделей ручок. Дизайнери, які отримали європейську освіту, надали ряд нових моделей ручок для компанії «CONVEX». Всі технологічні процеси на виробництві повністю автоматизовані, що забезпечує однаково високу якість для всієї продукції. Мета компанії «CONVEX» полягає в тому, щоб отримати виняткову якість продукції для задоволення запитів кінцевого споживача. Компанія «CONVEX» виробляє таку дверну фурнітуру, як дверні ручки і аксесуари до них, меблеві ручки, камінні приналежності й аксесуари для штор.

Компанія «CONVEX» має велику мережу дилерів по всій Греції. Експортна діяльність «CONVEX» спрямована на такі країни, як Кіпр, Албанія, Бельгія, Болгарія, Об'єднані Арабські Емірати, Бахрейн, Саудівську Аравію, Катар, Йорданію, Єгипет, Туніс, Марокко, України.

brand__item

Formani

Нідерланди

Компанія «FORMANI» пропонує ексклюзивну дверну, віконну і меблеву фурнітуру, а також фурнітуру для ванних кімнат. Для створення нових колекцій фурнітури компанія співпрацює з провідними дизайнерами, такими як Piet Boon, Tord Boontje і Edward van Vliet. Будучи провідними фахівцями в області предметного дизайну, вони втілюють в життя інноваційні ідеї, при цьому завжди роблячи акцент на функціональність і естетичну привабливість.

Нестандартний дизайн та висока якість - це ті принципи, які дозволили компанії «FORMANI» стати законодавцем мод на ринку дверної фурнітури, а також бути представленими в сучасних і стильних інтер'єрах по всьому світу.

brand__item

Abus

Німеччина
Німецька компанія «ABUS» - це визнаний європейський лідер з виготовлення найрізноманітніших замикаючих систем. Замки для дерев'яних дверей, циліндри і навісні замки різного ступеня складності, велосипедні замки - це вся та продукція, яку створює компанія «ABUS» для забезпечення захисту нашої власності, для нашої безпеки та індивідуального захисту кожного з нас. Будь Ви вдома або в дорозі, продукція «ABUS» дасть Вам відмінне почуття безпеки.
brand__item

STV

Італія
Компанія «STV», створена в 1960 році Giuseppe Tagliapietra, виробляє замки, циліндри, фурнітуру для скляних і розсувних дверей, ручки для міжкімнатних дверей. На ринку України компанія «STV» представлена ​​замками на міжкімнатні двері і фурнітурою на скляні двері. Завдяки повністю автоматизованого виробництва і постійному контролю, компанія «STV» гарантує високу якість всіх своїх виробів. Якість продукції, передові технології, терміни і контроль на всіх етапах обробки, відповідальне ставлення до навколишнього середовища зробили фабрику «STV» перспективною компанією, яка йде в ногу з часом і дивиться в майбутнє.
brand__item

AGB

Італія
«AGB» - відома італійська компанія, яка спеціалізується на виробництві і продажу столярної фурнітури. Компанія «AGB» має великий асортимент залізних виробів - врізні замки, циліндри, фурнітуру на розсувні і скляні двері, дверні петлі. Дверні замки «AGB», представлені на ринку України, відрізняються гарною якістю і довговічністю.
brand__item

Otlav

Італія

Компанія «OTLAV» - відома італійська компанія, провідний лідер у виробництві різних видів штирьевих петель для вікон і дверей. Завдяки ентузіазму і здібностям власника компанії, фабрика «OTLAV» - це передове високотехнологічне виробництво з висококваліфікованими фахівцями. Всі процеси, включаючи склад і упаковку, повністю автоматизовані.

Провідними фахівцями компанії ведеться постійний пошук і розробка нових технічних рішень для своїх виробів. Якість петель постійно тестується в лабораторії фабрики. Тому петлі «OTLAV» завжди відрізнялися високими технічними характеристиками, якістю і довговічність. Завдяки високотехнологічному виробництву та постійному пошуку нових технологій, компанія «OTLAV» на світовому ринку перетворилася в самого значимого виробника віконних і дверних штирьевих петель.

brand__item

Cisa

Італія

Команія «CISA», провідний виробник замикаючих систем, заснована в 1926 році. Саме в цьому році був побудований перший завод компанії «CISA» у Флоренції. Сьогодні компанія «CISA» - це шість величезних заводів, що займаються виробництвом самих різних замикаючих систем. Багатий асортимент, бездоганна якість, використання новітніх технологій дозволяє компанії вже протягом більше 80 років бути лідером з виробництва дверних замків не тільки в Європі, але і у всьому світі.

Асортимент продукції «CISA» налічує понад 30.000 найменувань, починаючи від простих замків і закінчуючи складними системами безпеки. Продукція «CISA» постійно проходить найсуворіші випробування на функціонування, термін служби і взломостойкость. Вся продукція компанії має міжнародні сертифікати.

brand__item

Geze

Німеччина
Німецька компанія «GEZE» на міжнародному ринку більше 150 років, є одним зі світових лідерів в розробці і виробництві дверних і віконних систем, а також систем безпеки. Компанія «GEZE» пропонує широкий асортимент автоматичних дверних систем, дверного обладнання, систем для скла, систем димо і тепловідведення, систем безпеки, віконної і вентиляційної техніки. Будучи одним з лідерів ринку, в тому числі в сфері інновацій та дизайну, незалежне сімейне підприємство в п'ятому поколінні виробляє і продає високотехнологічні вироби, надаючи своїми перспективними розробками значний вплив на інженерні рішення при обладнанні будинків.
brand__item

SAHECO

Іспанія
Компанія «Saheco» заснована у 1971 році. На даний момент продукція компанії представлена ​​в більше ніж 30 країнах світу. Компанія є лідером в розробці, виробництві і просуванні розсувних систем високої якості для різних потреб і робить все можливе для оптимізації простору будь-яких приміщень. «Saheco» приділяють увагу інноваційному розвитку своєї продукції, постійно вдосконалюють технології, саме тому розсувні системи «Saheco» високо цінуються серед клієнтів по всьому світу своєю надійністю і бездоганною якістю.
brand__item

С.С.Е.

Італія
Компанія C.C.E. (Costruzioni Chiusure Ermetiche Srl) відкрилась у 1980 році, з метою розробки ефективної системи для закриття простору між підлогою і дверима. Завдяки дивовижною технології розробки автоматичних дверних порогів, досягається зниження рівня шуму, створення протипожежних і протидимових бар'єрів. Результат високого рівня професіоналізму компанії C.C.E. - асортимент продукції та послуг з найвищим рівнем якості і надійності. Компанія робить цінний внесок в розробку дверних порогів на міжнародному ринку.
brand__item

Nuda

Італія
Компанія Verum Italy на ринку дверної фурнітури нещодавно, але вже встигла розробити інноваційну колекцію дверних ручок під брендом Nuda без розетки. Ручки Nuda - це цікаве дизайнерське рішення для прихованого монтажу, неймовірний стиль та унікальність.
brand__item

ILAVIO

Греція
Компанія Zogometal заснована в 1968 році нещодавно розпочала виробництво дверних ручок під брендом ILAVIO на будь-який смак. Сучасне обладнання, власні виробничі потужності та контроль якості на всіх етапах виробництва забезпечують впевненість у продукції та гарантовано надійність.
brand__item

Cipierre

Італія
Компанія Cipierre більше 30-років працює над виробництвом замків високої безпеки та аксесуарів для броньованих дверей. Компанія досягла успіху використовуючи конструкції власної розробки та виключно якісні, сертифіковані матеріали. Cipierre має власну систему сертифікації «IT01-100% оригінальна італійська якість», для максимального задоволення потреб клієнтів.